TESLA MODEL 3

Vysoká kvalita zpracování, vysoký výkon a dlouhá doba jízdy na jedno nabití.

 Tesla Model 3 je jedním z nejprodávanějších elektromobilů na světě.

TESLA MODEL 3

Tesla Model 3 je elektromobil nižší střední třídy produkovaný společností Tesla. Byl představen v roce 2016 a od té doby se stal jedním z nejprodávanějších elektromobilů na světě.

Model 3 je konstruován jako kompaktní sedan s čtyřmi dveřmi. Má moderní design a nabízí vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti. Je vybaven vysokokapacitní baterií, která umožňuje dojezd až 580 km na jedno nabití.

Model 3 je vybaven vysokým výkonem a zrychlením z 0 na 100 km/h za pouhých 3,3 sekundy. Je také vybaven řadou moderních technologií jako je například automatické parkování, bezklíčkové ovládání a autopilot (semi-autonomní řízení).

Je k dispozici v několika verzích, včetně standardní verze, verze s vyšším výkonem a verze s delším dojezdem. Cena se liší v závislosti na verzi a zvolených specifikacích.

  • Stal se nejprodávanějším elektrickým automobilem na světě v roce 2018 a 2019.
  • V roce 2018 se prodalo v USA více než 145 000 kusů a stal se tak nejprodávanějším modelem v USA.
Tesla Model 3dojezdmax. rychlostzrychlení 0-100
Standard Range Plus430 km 225 km/h 5,6 s 
Long Range580 km233 km/h 4,4 s 
Performance567 km 261 km/h 3,3 s 

Model 3

  • je prvním modelem Tesly, který byl vytvořen s cílem být dostupný pro širší veřejnost, s cenou začínající pod 40 000 dolarů.
  • má několik různých verzí baterie, které se liší dojezdem a rychlostí nabíjení.
  • disponuje funkcí „over the air“ aktualizací, což umožňuje Tesla aktualizovat software automobilu bez nutnosti navštívit servis.
  • je prvním modelem Tesly, který byl vybaven autopilotem, který umožňuje automatickou kontrolu jízdních drah, předjíždění a samočinné parkování.

🔋🔌  Na fotografiích je Tesla 3, kterou jsme dovezli pro našeho zákazníka.

Zavolejte mi na: