FORD GALAXY

Mnoho lidí nyní upřednostňuje koupi nového vozu ze zahraničí.

Kromě širší nabídky aktuálních modelů v různých stupních výbavy je to v současné době výhodné i díky výhodnému kurz koruny.

Našli jsme další  vysněné auto a postarali se o všechny formality spojené s dovozem automobilu pro našeho zákazníka.

FORD GALAXY VIGNALE

Ford Galaxy je ideální volbou pro ty, kteří potřebují velký a prostorný vůz, který poskytuje dostatek místa pro celou rodinu.

Vynikající výbava, jízdní vlastnosti a spolehlivost dělají z Galaxy vynikající volbu pro ty, kteří chtějí vůz, který poskytuje vysokou přidanou hodnotu za vynaložené peníze.

Ford Galaxy Vignale

Model Vignale je luxusní verze Galaxy, která nabízí komfortní design s prvky jako jsou chromované doplňky, dekorační prvky z pravého dřeva a exkluzivní kola. Kvalitní kožená sedadla spolu dalšími luxusními materiály dotvářejí sofistikovaný a elegantní interiér.

Výběr padl na dvoulitrový naftový čtyřválec uložený napříč o výkonu 140 kW (190 koní a 400 Nm) v kombinaci s osmistupňovou automatickou převodovkou (dva režimy -Normal a Sport).

Součástí výbavy jsou vyhřívaná sedadla, panoramatická střecha, adaptivní světlomety, parkovací asistent a mnoho dalšího. Tyto funkce zvyšují pohodlí a bezpečnost cestujících a vylepšují celkový zážitek ze jízdy.

Ford Galaxy Vignale

Zákazníkovi jsme aktivovali i aplikaci FordPass, která udržuje permanentní kontakt s vozem. Sleduje polohu vozidla, zamyká/odemyká či startujte vozidlo na dálku. Veškeré informace o vozidle, jako je například stav nabití a nádrže nebo tlak pneumatik jsou neustále k dispozici v chytrém telefonu majitele.

Rozměry (d/š/v)4853/1916/1770 mm
Rozvor2850 mm
Kufr300/2339 l
Naftové motory2.0 EcoBlue (110/140 kW)
Hybrid2.5 Duratec Hybrid (140 kW)
Ford Galaxy Vignale

Velkoprostorová rodinná MPV v kombinaci s dieselovým motorem začínají být stále větší vzácností, protože automobilky postupně přecházejí na crossovery a SUV.

Důvodem je mimo jiné neustále zpřísňování emisních norem, MPV mají obvykle vyšší hmotnost a větší objem motoru, což znamená, že produkují vyšší emise.

Výrobci automobilů se snaží přejít na vozidla s nízkými emisemi a vysokou účinností, jako jsou hybridy nebo elektromobily.

Někteří výrobci již avizují, že úplně přestanou vyrábět MPV (viz Ford), což povede ke zvýšené poptávce a vyšším cenám. Bude obtížné najít vůt, který by splňoval vaše potřeby a může to i znamenat, že budete muset přejít na jiný typ vozidla, který nemusí být pro vaše potřeby ideální.

Pokud do budoucna zvažujete pořízení MPV, zadejte nám nezávaznou poptávku a my pro vás aktuální situaci rádi prověříme.

Zavolejte mi na: